ОТОЧЕННЯ

КОМУ СПОДОБАЄТЬСЯ ЖИТИ В КОТЕДЖНОМУ МІСТЕЧКУ "КОРОЛЕВА ГОРА"?

Ніде у світі не можна побачити природний ліс, що складається з дерев сосни, дуба, бука, ялиці, смереки, явора, граба, ясена, клена, в’яза та липи, що ростуть разом, а на Розточчі такі ліси ще збереглися. Наша ЛОКАЦІЯ- у серці цього природнього чуда. ВАША КОРОЛІВСЬКА ГОРА.

Якщо ви любите природу, дбаєте про здоров’я, ведете активний спосіб життя і хочете жити поблизу Львова, – цей проект створений спеціально для вас. І не треба чекати, поки діти виростуть: вони можуть дихати чистим повітрям, і вчитися в кращих школах міста одночасно.

Якість життя людини безпосередньо залежить від місця його існування. Ми створюємо ідеальні умови для сучасних людей, які вміють жити сьогодні, а не відкладають все краще на потім. Ми будуємо для тих, хто хоче жити в гармонії з природою і собою. Якщо це про вас – не пропустіть свій шанс оселиться в одному із затишних котеджів нового сучасного містечка поблизу заповідної зони.

Котеджне містечко “Королева гора” розташоване в унікальному місці. Букові ліси заповідника “Розточчя”, які занесені в списки Всесвітньої спадщини Юнеско, – ростуть прямо під вікнами. Дослідники і вчені з різних куточків світу приїжджають сюди, щоб побачити дивовижні екземпляри незайманої природи. Заповідник дивом зберігся поблизу великого міста: до центру Львова звідси можна дістатися за кілька хвилин.

КОРОЛЕВА ГОРА - ІДЕАЛЬНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ЖИТТЯ

Можливість дихати свіжим повітрям, зустрічати світанки, слухати спів птахів вранці, гуляти заповідними стежками букових лісів, насолоджуватися спокійним розміреним ритмом життя, – все це пропонує котеджне містечко “Королева гора”. Нові стандарти житла нарешті прийшли в Україну, і тепер ви можете працювати в центрі Львова і жити в ідеальному середовищі проживання для сучасної людини.

Постійний поспіх густонаселених районів великих міст стомлює і підвищує рівень стресу. Тому час будівництва житла в центрі пройшов, всі хочуть жити в передмісті. І для цього не обов’язково купувати власний будинок, набагато вигідніше оселитися в котеджному містечку “Королева гора”.

Тут ранок буде починатися з пробіжки лісом, а вечір – закінчуватися прогулянкою на свіжому повітрі. На вихідні не доведеться шукати місце, куди поїхати відпочити за містом. Ви просто вийдете з дому – і будете насолоджуватися первозданною красою природи.

Заповідник “Розточчя” та урочище “Королева гора” знаходяться відразу за межею котеджного містечка і тягнеться буковий ліс на багато кілометрів. Варіант будівництва великого житлового масиву біля вашого будинку виключений, тут назавжди залишиться невелике містечко на 39 котеджів і величезний заповідник зі трьохсотлітніми деревами.

Навіщо шукати можливість поїхати на курорт раз на рік і поправити здоров’я, якщо можна жити в сприятливих умовах і не знати проблем. Щовечора ви будете повертатися з роботи в самий затишний куточок світу, де немає місця для стресу великого міста. Ви будете черпати енергію первозданної природи, насолоджуватися приголомшливим видом з вікна, багато гуляти на свіжому повітрі і все встигати.