Місто за містом «Королева гора» – котеджне містечко з розвинутою власною інфраструктурою

У містечку будуть магазин, ресторан, басейн, SPA, фітнес-зал, кав’ярні та власна пивоварня

Котеджне містечко «Королева Гора» у селі Бірки

Поблизу Львова, у с. Бірки, поруч із заповідником «Нове Розточчя» триває будівництво котеджного містечка «Королева Гора». У проекті передбачено спорудження 39 котеджів з повноцінною, розвинутою інфраструктурою.

Як ми раніше інформували, інвестором цього містечка є польський забудовник, міжнародна девелоперська компанія Lighthouse Development. Ще минулого року компанія почала будівництво свого першого проекту в Україні, а раніше збудувала подібне містечко під Варшавою. Автором проекту містечка у Бірках є Дмитро Ярема, один із найкращих архітекторів України.

Сьогодні нам вдалось поспілкуватись з керівником проекту «Королева Гора» та директором генпідрядноі організаціі БК «Кумпан» Тарасом Погребняком.

«Наша ідея – збудувати за містом невеличке містечко закритого формату з власною повноцінною інфраструктурою. Тому в проекті заплановано спорудження не лише котеджів та апартаментів, – тут передбачено будівництво: магазину, ресторану, басейну, SPA з О-фуро (японським чаном) та унікальним комплексом оздоровлювальних та омолоджувальних програм, фітнес-залу, кав’ярні та руф-топ пабу з власною пивоварнею. Для сімей з дітьми на території містечка буде власний центр дитячого дозвілля та освіти», – розповідає Тарас Погребняк. – «Тобто, живучи у Королеві Горі, не потрібно буде їхати у місто за продуктами харчування, за смачною кавою чи свіжим хлібом. Навіть спортзал буде під боком!».

Тарас Погребняк, керівник проекту «Королева Гора» та директор генпідрядноі організаціі БК «Кумпан»

«До вибору місця розташування ми підходили дуже ретельно, адже ставимо акцент на екологічності і віддаленості від метушні міста. Тут неповторна краса навкруги. Мешканці містечка зможуть насолоджуватись нею з терас, які будуть розташовані на даху будинків», – розповідає Тарас Погребняк.

На думку забудовника, найголовнішою перевагою життя у «Королеві Горі» стане те, що тут можна буде не лише жити у якісно збудованих апартаментах чи котеджах, а й повноцінно відпочивати.

«Я працюю у сфері ресторанного бізнесу вже багато років і можу з впевненістю сказати, що як би людина не любила куховарити, вона все-одно хоче час від часу прийти у ресторан чи кафе і перекусити, не докладаючи для цього зусиль», – розповідає Назар Білінський, співвласник і керуючий ресторану «Батяр на Ринку» в центрі Львова.

«Вважаю, що у «Королев Горі» обов’язково має бути ресторан. Тільки уявіть: літній вечір, навколо неповторна природа, ви зустрічаєтесь з друзями чи сусідами у вишуканому невеличкому ресторані. І це все на території містечка, не потрібно нікуди їхати. Впевнений, що мешканці полюблять мій ресторан не менше, аніж відомі ресторани, які розташовані у центрі Львова. Щодо меню ресторану, ще не знаю. Звісно, будемо враховувати смакові побажання мешканців, кожен з яких буде нашим VIP-клієнтом».

Назар Білінський, співвласник і керуючий ресторану «Батяр на Ринку»

«До речі, під Києвом в котеджних містечках вже давно поширено мати власний ресторанчик, де мешканці можуть пообідати, а у вечірній час відпочити в колі друзів та сусідів», – додає він.

Окрім магазину, в якому можна купити усе необхідне для приготування страв, ресторану, де можна буде скуштувати вишукані страви, та пекарні, у комплексі передбачили і відкриття фітнес-центру.

Щоб підтримати себе у формі, мешканцям не доведеться їхати до Львова, стояти в корках, шукати місце для паркування, витрачати час на дорогу.

Юрій Лазарчик, співзасновник фітнес-клубу «Айседора»

«Тут чудове місце, в гармонії з природою. Впевнений, що мешканці цього комплексу практикуватимуть ранкові пробіжки по парку. Та щоб тримати себе у формі, просто бігати вранці недостатньо. Переконаний, що фітнес-центр, який буде у «Королеві горі» допоможе усім тримати себе у тонусі, перебувати у гарному настрої та вдосконалюватись», – зазначає Юрій Лазарчик, співзасновник фітнес-клубу «Айседора».

«Ми прагнемо максимально зменшити турботи майбутніх власників будинків, тому продаємо будинки із вже утепленими і декорованими фасадами, встановленими надійними 6-камерними панорамними вікнами, встановленим газовим котлом, всі комунікації підводимо до лічильників та заливаємо стяжку на першому поверсі», – зазначають на будівництві.

Довідково:

«Королева Гора» пропонує досить широкий вибір планування: можна обрати серед котеджів, площею від 142 до 185 м2. А, крім того, є можливість придбати дворівневі апартаменти, площею від 80 до 105 м2. До слова, придбати житло в котеджному містечку «Королева Гора» можна з розтермінуванням платежу на період до двох років.

Територія містечка буде закритою і огородженою, забудовник бере на себе всі турботи, пов’язані із прибиранням та доглядом за територією «Королеви гори».